ZeriShqiptar helps you connect and share with the people in your life.

Sign Up
It's free and always will be.
http://zerishqiptar.com/index.php?do=/your-user-name/
*Birthday:
/ /
kush eshte kryeqyteti kosoves .. sheno me te vogela:
Lindushja Prishtines is online.Bukurije Ademi is online.Meri Musai is online.vezire laha is online.bleona LatifiAzli AkmalMali Morinaismail morinamalda maldaArbnor LutfiuSel SpanjolliArdian HoxhaSevdail SelmaniBujar PirevaAliriza LutfiuBlerinabeki bekiadelina1 krasniqifuat berishaSelam SejdiuMusa SylaAbej AbejaZoja KosovareBesa MehmetiMirjeta SylaFilloreta ShqipetareLiridona Mehmetinesho selmaniAurela GaceArdit SelimiAulona LonaMehdi Balaarta zekaShpëtim PllanaEngjulli NeziriGaazmend Ibrahiimigazmend  .dbeni ceraDriton-toni HaliliLirim BeqirajQuza-fly Quza-fly PrishtiRoberto RioZeqir BukoshiAmmar HalitiLiki Prishtinessanie DemaZeshkanja KosovareGentijana ismailiShefqet AzemiXhevdet FetajAfrim MavriqiLuli UnbekantPeenker ZeqiriClick ShehuUrim MorinaBedra AjdiniTIPP_JAMM_BREE ...Agnesa Agnesafatmire MalokuFatjona DemaBisjet KryeziuArben GashiMagdalena AzemiSylejman MoravaNaim GashiHevzi LlapashticaShefqet MusliuEgzon MaliqiNazif SelimiJetmir Z. Gashi
Lindushja Prishtines is online.Bukurije Ademi is online.Meri Musai is online.vezire laha is online.bleona LatifiAzli AkmalMali Morinaismail morinamalda maldaArbnor LutfiuSel SpanjolliArdian HoxhaSevdail SelmaniBujar PirevaAliriza LutfiuBlerinabeki bekiadelina1 krasniqifuat berishaSelam SejdiuMusa SylaAbej AbejaZoja KosovareBesa MehmetiMirjeta SylaFilloreta ShqipetareLiridona Mehmetinesho selmaniAurela GaceArdit SelimiAulona LonaMehdi Balaarta zekaShpëtim PllanaEngjulli NeziriGaazmend Ibrahiimigazmend  .dbeni ceraDriton-toni HaliliLirim BeqirajQuza-fly Quza-fly PrishtiRoberto RioZeqir BukoshiAmmar HalitiLiki Prishtinessanie DemaZeshkanja KosovareGentijana ismailiShefqet AzemiXhevdet FetajAfrim MavriqiLuli UnbekantPeenker ZeqiriClick ShehuUrim MorinaBedra AjdiniTIPP_JAMM_BREE ...Agnesa Agnesafatmire MalokuFatjona DemaBisjet KryeziuArben GashiMagdalena AzemiSylejman MoravaNaim GashiHevzi LlapashticaShefqet MusliuEgzon MaliqiNazif SelimiJetmir Z. Gashi
Most Viewed Blogs
Pejone
Posted by | June 12, 2014
Sipas të dhënave të mbi 94 përqindë të votave të numëruara nga Komisioni Qendrorë i Zgjedhjeve, koalicioni i kryesuar nga Partia Demokratike e Kosovës...
Nexhmije Selimi
Posted by | July 19, 2014
Kryetari LDK-së dhe njëherit kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës Isa Mustafa, thotë së vendi nuk ka nevojë për zgjedhje të jashtëzakonshme. Ai ka ...
beni cera
Posted by | June 27, 2014
dua te te nihem me fmr.te bkr
gazmend  .d
Posted by | June 1, 2014
jeta esht e shkurter prandaj njerz kuptoni te ju kaloj pa qen te lumtur ket vetes mos ja lejoni sa me shum lumturi dhe dashuri dhe asnjeher tradhti ...
Dashamir Daci
Posted by | June 17, 2014
Ndonje here rastesia ben qe te njohim persona te mrekullueshem.
What's New
Captcha Challenge
Reload Image
Type in the verification code above
View More